Stycznik 100S-E 24/60 V ac/dc Allen Bradley styki: 3-biegunowy 160 kW 116 A 1 NO/1 NC 60 V Śruba 100S-E265KJ12C
RS Components
Stycznik 100S-E 24/60 V ac/dc Allen Bradley styki: 3-biegunowy 160 kW 116 A 1 NO/1 NC 60 V Śruba 100S-E265KJ12C RSS 8976.95 8976.95 7298.33 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
100S-E265KJ12C
Kod:
Producent:
Allen Bradley
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
100S-E MCS-E Contator bezpieczeństwa, 265A, zasilanie AC3, cewka elektroniczna 24-60V 50/60Hz / 20-60V DC COIL, 1 N.