TPSMC68CA-LF
TME
TPSMC68CA-LF RSS 1.91 1.91 1.55 + VAT
MPN:
TPSMC68CA
Kod:
TPSMC68CA-LF
Producent:
LITTELFUSE
Obudowa:
DO-214AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.52% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
1.92
Ilość [ x szt]: 10+ 25+
Dioda: TVS; 1,5kW; 68V; 16,5A; dwukierunkowa; ±5%; DO214AB; TPSMC