IXFH12N120P MOSFET N-Ch 1200V 12A 543W 1.35R TO247AD
reichelt elektronik
IXFH12N120P MOSFET N-Ch 1200V 12A 543W 1.35R TO247AD RSS 17.52 17.52 EUR74.74 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
IXFH12N120P
Kod:
257240
Producent:
IXYS
Obudowa:
TO-247AD
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.85% (22.02.2023)