Opornik 1.5 kΩ 0.5 W ±350 ppm/°C Tlenek metalu Panasonic ERG12SJ152
RS Components
RSS 0.34 0.34 x 50
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ERG12SJ152
Kod:
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+6% (22.11.2025)
Poprzednia cena:
0.32
Ilość [ x szt]: 500+ 2500+
Folia metalowa (tlenkowa) Re SIS typu torów: ERG(X)S (małe rozmiary) (0,5 W, 1 W, 2 W, 3 W, 5 W) ERG(X)F (przewodzenie termiczne do płytki drukowanej) (1 W, 2 W, 3 W, 5 W)