RS Components
  • Zgodny z RoHS
MPN:
MC100EL57DG
Kod:
Minimalne zamówienie:
2 szt.
Producent:
onsemi
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+22% (06.12.2025)
Poprzednia cena:
46.12
Ilość [ x szt]: 20+
Jest przydatny dla multipleksera 4:1 lub 2:1 Wyjście vBB do pracy jednostronnej Zakres roboczy trybu PECL: VCC = 4,2 V do 5,7 V z VEE = 0 V.