HR1XS110S
Wekton
HR1XS110S RSS 69.37 69.37 x 2
  • Zgodny z RoHS
Kod:
HR1XS110S
Minimalne zamówienie:
2 szt.
Producent:
Lovato
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-20% (23.02.2026)
Poprzednia cena:
86.84
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Gniazdo przekaźnika na DIN 5pin 10A 250VAC LED 110V