Opornik 27 kΩ 0.5 W 5 % +350 ppm/°C Tlenek metalu TE Connectivity ROX05SJ27K
RS Components
Opornik 27 kΩ 0.5 W 5 % +350 ppm/°C Tlenek metalu TE Connectivity ROX05SJ27K RSS 0.15 0.15 x 5000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ROX05SJ27K
Zmiana ceny:
-6% (20.02.2026)