Opornik 13 kΩ 0.5 W 5 % +350 ppm/°C Tlenek metalu TE Connectivity ROX05SJ13K
RS Components
Opornik 13 kΩ 0.5 W 5 % +350 ppm/°C Tlenek metalu TE Connectivity ROX05SJ13K RSS 0.16 0.16 x 5000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ROX05SJ13K
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
TE CONNECTIVITY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (20.02.2026)