Opornik 8.2 Ω 0.5 W 5 % ±200 ppm/°C Tlenek metalu TE Connectivity ROX05SJ8R2
RS Components
Opornik 8.2 Ω 0.5 W 5 % ±200 ppm/°C Tlenek metalu TE Connectivity ROX05SJ8R2 RSS 0.45 0.45 x 20
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ROX05SJ8R2
Kod:
Minimalne zamówienie:
20 szt.
Producent:
TE CONNECTIVITY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (19.02.2026)