Opornik 2.4 kΩ 0.5 W 5 % +350 ppm/°C Tlenek metalu TE Connectivity ROX05SJ2K4
RS Components
Opornik 2.4 kΩ 0.5 W 5 % +350 ppm/°C Tlenek metalu TE Connectivity ROX05SJ2K4 RSS 0.17 0.17 x 5000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ROX05SJ2K4
Zmiana ceny:
+70% (20.02.2026)