MPX1D0624L6R8
TME
MPX1D0624L6R8 RSS 3.92 3.92 x 1500
MPN:
MPX1D0624L6R8
Minimalne zamówienie:
1 500 szt.
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.63% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
3.90
Dławik: drutowy; SMD; 6,8uH; Ipracy: 4,3A; R: 67,4mΩ; ±20%; Isat: 5,5A