MPX1D0530L4R7
TME
MPX1D0530L4R7 RSS 3.33 3.33 x 2500
MPN:
MPX1D0530L4R7
Minimalne zamówienie:
2 500 szt.
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.37% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
3.35
Dławik: drutowy; SMD; 4,7uH; Ipracy: 4,6A; R: 62,2mΩ; ±20%; Isat: 4,5A