MPX1D0618L4R7
TME
MPX1D0618L4R7 RSS 5.30 5.30 4.31 + VAT
MPN:
MPX1D0618L4R7
Zmiana ceny:
-0.19% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
5.31
Ilość [ x szt]: 10+ 100+
Dławik: drutowy; SMD; 4,7uH; Ipracy: 3,4A; R: 83,4mΩ; ±20%; Isat: 6A