Mikrokontroler Microchip PIC18F47Q10 TQFP 44-pinowy Powierzchnia Procesor 128bit 8 bit 64 MHz, 3.62 kB RAM Flash, 1.8 V
RS Components
Mikrokontroler Microchip PIC18F47Q10 TQFP 44-pinowy Powierzchnia Procesor 128bit 8 bit 64 MHz, 3.62 kB RAM Flash, 1.8 V RSS 6.51 6.51 x 160
  • Zgodny z RoHS
MPN:
PIC18F47Q10-I/PT
Kod:
Minimalne zamówienie:
160 szt.
Producent:
MICROCHIP
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+9% (03.03.2026)
Poprzednia cena:
5.98
Rdzeń PIC18 z 83 instrukcjami i 31 poziomami stosu Wewnętrzny oscylator 64 MHz Zakres napięcia roboczego: Wersja „F” (1,8 V – 5,5 V)