KNX-40E-1280
TME
RSS
592.52
481.72 + VAT
- MPN:
- KNX-40E-1280
- Producent:
- MEAN WELL
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -2.81% (30.04.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla knxknx40e1280
Zasilacz: KNX / EIB; na szynę DIN; KNX; 38,4W; 30VDC; 1280mA; IP20