BTA312X-800CTQ
Wekton
BTA312X-800CTQ RSS 2.49 2.49 x 31
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BTA312X-800CTQ
Minimalne zamówienie:
31 szt.
Obudowa:
TO-220FP
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.64% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
2.50
Triak 12A 800V Igt=35mA TO220FP