WKP472MCPEJ0KR
Wekton
WKP472MCPEJ0KR RSS 6.36 6.36 5.17 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
WKP472MCPEJ0KR
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.31% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
6.38
Ilość [ x szt]: 10+ 25+
Kondensator ceramiczny X1 Y1 4,7nF 760VAC Y5U RM 12,5mm