Zasilacze impulsowe 4 -wyjścia VCCM600S Vox Power 58V 600 W 264V
RS Components
Zasilacze impulsowe 4 -wyjścia VCCM600S Vox Power 58V 600 W 264V RSS 1947.03 1947.03 1582.95 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
VCCM600S
Kod:
Producent:
Vox Power
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3% (08.12.2025)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+ 50+
Konfigurowalny Zasilacz 600 W, Przemysłowy, Chłodzony, Z Przodu Moc 600 Watts chłodzona przewodem Peak Ratocet 750 Watts (5 sekund)