Metryczne łożysko rolkowe GE17ES-2RS Ø wew: 17 mm Równoległy Ø zew: 30 mm OD szerokość 14 mm RS PRO 1-rzędowe dynamiczne
RS Components
Metryczne łożysko rolkowe GE17ES-2RS Ø wew: 17 mm Równoległy Ø zew: 30 mm OD szerokość 14 mm RS PRO 1-rzędowe dynamiczne RSS 27.99 27.99 22.76 + VAT
MPN:
GE17ES-2RS
Kod:
Producent:
RS Pro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.98% (04.08.2025)