Ogrzewacz półprzewodnikowy HG140 100W
Gotronik
Ogrzewacz półprzewodnikowy HG140 100W RSS 114.00 114.00 92.68 + VAT
MPN:
HG140-100W
Kod:
7113
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.43% (21.01.2023)
Poprzednia cena:
Ogrzewacz półprzewodnikowy o mocy 100W zapobiega tworzeniu się pary wodnej oraz spadkowi temperatury. Urządzenie przeznaczone jest do szaf rack oraz sterowniczych. Ogrzewacz działa w oparciu o zjawisko konwekcji. Korpus wykonany z aluminium żeberkowanego w kształcie komina zapewnia skuteczne rozprowadzanie ciepła. Urządzenie przeznaczone do pracy ciągłej. Ogrzewacz jest szybki do zamontowania, energooszczędny oraz posiada szeroki zakres napięcia zasilania. Zatrzaskowe mocowanie pozwala na mocowanie z szynami tupu DIN (TH35, TS35 oraz DIN-3). Sposób montażu ułatwia montowanie oraz demontaż ogrzewacza. Zasilanie podłączane jest za pomocą wygodnej listwy zaciskowej. Montować urządzenie w minimalnej odległości 50mm od innych elementów. Urządzenie musi być używane w pozycji pionowej z listwą zaciskową w dół.
dane techniczne i charakterystyka:
* model: HG140-100W * napięcie zasilania: 120 -240V AC/DC * minimalne napięcie zasilania: 110V * maksymalne napięcie zasilania: 265V * element grzejny – termistor PTC z ograniczeniem temperatury * wykonany z anodowego profilu aluminiowego * podłączenie: zaciski 0,5 – 1,5 mm2 * klips montażowy na szynę DIN 35, EN60715 * temperatura pracy: -45 ~ 70 °C * klasa szczelności IP20 * prąd znamionowy: 4A * maksymalny pobór prądu: 4,5A * masa 500g * długość elementu grzewczego: 140mm * wymiary: 145 x 110 x 50 mm