Wkrętarko-Wiertarka akumulatorowa - zestaw 92 elementów - PM-WA-20V1-SU
Gotronik
RSS
305.76
248.59 + VAT
- MPN:
- PM-WA-20V1-SU
- Kod:
- 7126
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +5% (07.05.2022)
- Poprzednia cena:
Szeroki zakres regulacji
Ergonomia i wygoda użytkowania
Akumulatory litowo-jonowe (Li-Ion)
Dioda LED
Uchwyty montażowe
DANE TECHNICZNE:
* Marka: POWERMAT * Model: PM-WA-20V1-SU * Maksymalne napięcie akumulatora: 20V * Obroty: 650rpm * Regulacja obrotów: brak * Max. moment obrotowy: 30Nm * Średnica uchwytu: 10mm * Pojemność akumulatora: 1,5Ah * Typ akumulatora: litowo-jonowy * Lampka LED * 18-stopniowe sprzęgło * Hamulec wrzeciona * Waga wkrętarki z jednym akumulatorem: 1,15kg * Waga całego zestawu w walizce: 3,85kg
Maksymalna średnica wiercenia:
* Drewno: 25mm * Stal: 10mm * Mur: 10mm
ZASTOSOWANIE:
WYPOSAŻENIE:
PODSTAWOWE:
* Wkrętarka akumulatorowa * 2x akumulator litowo jonowy 1,5Ah / 20V * Ładowarka sieciowa * Walizka transportowa * Instrukcja obsługi PL
DODATKOWE:
* Wiertła do betonu: 10/8/2x6/2x5/2x4/2x3[mm] * Wiertła do drewna: 10/8/2x6/2x5/2x4/2x3[mm] * Wiertła HSS: 8/7/6/5/4.5/4/3.5/3/2.5/2[mm] * Wiertła łopatkowe: 13mm/19mm * Szczotki do 4500obr.: 50mm/40mm/25mm * Zestaw kołków: 10x 5mm/25mm, 20x 4mm/22mm * Uchwyt do nasadek 1/4": 40mm * Zestaw bitów 25mm: SL: 3/4/5/6 PH: 0/1/2/3 PZ: 0/1/2/3 H: 3/4/5/6 T: 10/15/20/25/27/30 * Zestaw bitów 50mm: SL: 4/5/6 PH: 1/2/3 PZ: 1/2/3 T: 10/15/20 * 2x uchwyt mocujący szczotki * Nasadki: 5/6/7/8/9/10/11/12/13 [mm] * 1x pogłębiacz stożkowy * 1x przedłużka do bitów 50mm * 5x Ściernica trzpieniowa różnej twardości