Isabellenhutte Rezystor do montażu powierzchniowego 30 mΩ 2512 ±1 % 2.5 W Zeranin CMS-R030-1.0
RS Components
RSS
4.26
x 10
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- MPN:
- CMS-R030-1.0
- Kod:
- Minimalne zamówienie:
- 10 szt.
- Producent:
- Isabellenhütte
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -20% (02.07.2025)
- Poprzednia cena:
- 5.32
Sugerowane produkty dla momów
Moc znamionowa 2,5 w przy 70°C. Prąd stały do 16 A (10 momów) Moc znamionowa przy wysokich impulsach