Rezystor stały do montażu przewlekanego 8.2 kΩ 35 W 1 % ±100 ppm/°C Folia zasilania TE Connectivity MPT35C8K2F
RS Components
Rezystor stały do montażu przewlekanego 8.2 kΩ 35 W 1 % ±100 ppm/°C Folia zasilania TE Connectivity MPT35C8K2F RSS 19.55 19.55 15.89 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
MPT35C8K2F
Kod:
Producent:
TE CONNECTIVITY
Obudowa:
TO-247
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.61% (20.03.2026)