‎Łożyska rolkowe NTB90120AS Ø wew: 90 mm Ø zew: 120 mm OD Igła szerokość 6.5 mm IKO Nippon Thompson
RS Components
‎Łożyska rolkowe NTB90120AS Ø wew: 90 mm Ø zew: 120 mm OD Igła szerokość 6.5 mm IKO Nippon Thompson RSS 200.03 200.03 162.63 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
NTB90120AS
Kod:
Producent:
IKO Nippon Thompson
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
198.05
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Oporowe łożysko igiełkowe IKO Nippon Thompson 90x120x17mm. Łożyska te składają się z klatki z płyty stalowej, która jest precyzyjnie uformowana i utwardzona powierzchniowo, oraz rolki igiełkowe o odchyleniu średnicy w granicach 2 μm.