Yageo Rezystor do montażu powierzchniowego 2.2 kΩ 0603 ±1 % 0.05 W 50 ppm/°C Cienkowarstwowy RT0603FRE072K2L
RS Components
Yageo Rezystor do montażu powierzchniowego 2.2 kΩ 0603 ±1 % 0.05 W 50 ppm/°C Cienkowarstwowy RT0603FRE072K2L RSS 0.03 0.03 x 5000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
RT0603FRE072K2L
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
YAGEO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-25% (24.07.2023)