BTA312G-600CTQ
TME
BTA312G-600CTQ RSS 3.65 3.65 2.97 + VAT
MPN:
BTA312G-600CTQ
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-262
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.27% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
3.66
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 500+
Triak; 600V; 12A; I2PAK; Igt: 35mA; Ifsm: 100A; 3Q,Hi-Com