BTA425Y-800BTQ
TME
BTA425Y-800BTQ RSS 8.19 8.19 6.66 + VAT
MPN:
BTA425Y-800BTQ
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.12% (17.03.2026)
Poprzednia cena:
8.20
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+ 100+ 250+ 500+
Triak; 800V; 25A; TO220AB; Igt: 50mA; Ifsm: 250A; 3Q,Hi-Com