HLG-320H-36AB
TME
RSS
443.48
360.55 + VAT
- MPN:
- HLG-320H-36AB
- Producent:
- MEAN WELL
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -0.98% (11.05.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 5+ | 10+ |
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla hlg
Zasilacz: impulsowy; LED; 320,4W; 36VDC; 4,45÷8,9A; 90÷305VAC; IP65