HLG-320H-24AB
TME
RSS
448.52
364.65 + VAT
- MPN:
- HLG-320H-24AB
- Producent:
- MEAN WELL
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +0.1% (30.04.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 5+ | 10+ | 20+ |
|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla hlg
Zasilacz: impulsowy; LED; 320,16W; 24VDC; 6,67÷13,34A; 90÷305VAC