EUP-200S560SV
TME
EUP-200S560SV RSS 227.05 227.05 184.59 + VAT
MPN:
EUP-200S560SV
Producent:
INVENTRONICS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.98% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
229.30
Ilość [ x szt]: 3+ 18+
Zasilacz: impulsowy; LED; 200W; 18÷52VDC; 3,15÷5,6A; 90÷305VAC