MMA02040C1502FB300
TME
RSS
0.28
0.23 + VAT
- MPN:
- MMA02040C1502FB300
- Producent:
- VISHAY
- Obudowa:
- MiniMELF
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +33% (12.04.2026)
- Poprzednia cena:
- 0.21
| Ilość [ x szt]: | 10+ | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ | 1000+ | 3000+ | 6000+ | 30000+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rezystor: thin film; SMD; MiniMELF; 0204; 15kΩ; 250mW; ±1%; 200V