6TPF330M9L
TME
6TPF330M9L RSS 12.36 12.36 10.05 + VAT
MPN:
6TPF330M9L
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.57% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
12.29
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+ 50+ 100+ 500+
Kondensator: tantalowo-polimerowy; low ESR; 330uF; 6,3VDC; 3900mA