EEFCX1A101R
TME
EEFCX1A101R RSS 8.94 8.94 7.27 + VAT
MPN:
EEFCX1A101R
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.56% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
8.89
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 50+ 100+ 500+
Kondensator: polimerowy; low ESR; 100uF; 10VDC; SMD; CX; ±20%; 40mΩ