EEFCX1C470R
TME
EEFCX1C470R RSS 1.89 1.89 x 3500
MPN:
EEFCX1C470R
Minimalne zamówienie:
3 500 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.59% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
1.88
Kondensator: polimerowy; low ESR; 47uF; 16VDC; SMD; CX; ±20%; 40mΩ