EEFCX1C680R
TME
EEFCX1C680R RSS 8.63 8.63 7.02 + VAT
MPN:
EEFCX1C680R
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.7% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
8.57
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 250+ 500+
Kondensator: polimerowy; low ESR; 68uF; 16VDC; SMD; CX; ±20%; 40mΩ