EEFCX1E330R
TME
EEFCX1E330R RSS 6.98 6.98 5.67 + VAT
MPN:
EEFCX1E330R
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.58% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
6.94
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 250+ 500+
Kondensator: polimerowy; low ESR; 33uF; 25VDC; SMD; CX; ±20%; 40mΩ