MPXV1D1770L470
TME
MPXV1D1770L470 RSS 18.54 18.54 15.07 + VAT
MPN:
MPXV1D1770L470
Zmiana ceny:
+4.69% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
17.71
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Dławik: ferrytowy; 47uH; Ipracy: 6,5A; R: 62,8mΩ; ±20%; Isat: 10,5A