MPXV1D0618L4R7
TME
MPXV1D0618L4R7 RSS 10.11 10.11 8.22 + VAT
MPN:
MPXV1D0618L4R7
Zmiana ceny:
+0.1% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
10.10
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 200+
Dławik: ferrytowy; 4,7uH; Ipracy: 3,4A; R: 83,4mΩ; ±20%; Isat: 6A