MPXV1D0624L6R8
TME
MPXV1D0624L6R8 RSS 8.03 8.03 6.53 + VAT
MPN:
MPXV1D0624L6R8
Zmiana ceny:
-0.12% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
8.04
Ilość [ x szt]: 10+ 20+ 40+ 60+ 100+ 200+
Dławik: ferrytowy; 6,8uH; Ipracy: 4,3A; R: 67,4mΩ; ±20%; Isat: 5,5A