MPX1D1770L470
TME
MPX1D1770L470 RSS 16.40 16.40 x 10
MPN:
MPX1D1770L470
Zmiana ceny:
+7% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
15.35
Ilość [ x szt]: 20+ 50+
Dławik: drutowy; SMD; 47uH; Ipracy: 6,5A; R: 62,8mΩ; ±20%; Isat: 10,5A