MPXV1D0530L4R7
TME
MPXV1D0530L4R7 RSS 6.86 6.86 5.58 + VAT
MPN:
MPXV1D0530L4R7
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.29% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
6.88
Ilość [ x szt]: 10+ 20+ 40+ 60+ 100+ 200+
Dławik: ferrytowy; 4,7uH; Ipracy: 4,6A; R: 62,2mΩ; ±20%; Isat: 4,5A