MPX1D1250L3R3
TME
MPX1D1250L3R3 RSS 9.73 9.73 x 10
MPN:
MPX1D1250L3R3
Zmiana ceny:
-6% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
10.32
Dławik: drutowy; SMD; 3,3uH; Ipracy: 16,8A; R: 7,4mΩ; ±20%; Isat: 22A