MPX1D1250L470
TME
MPX1D1250L470 RSS 9.74 9.74 x 10
MPN:
MPX1D1250L470
Zmiana ceny:
+0.64% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
9.68
Dławik: drutowy; SMD; 47uH; Ipracy: 4,5A; R: 105,4mΩ; ±20%; Isat: 5,5A