MPX1D1040L1R5
TME
MPX1D1040L1R5 RSS 5.65 5.65 x 10
MPN:
MPX1D1040L1R5
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Zmiana ceny:
-2.96% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
5.82
Ilość [ x szt]: 25+ 50+ 100+
Dławik: drutowy; SMD; 1,5uH; Ipracy: 17,7A; R: 5,4mΩ; ±20%; Isat: 26A