MPX1D1235L4R7
TME
MPX1D1235L4R7 RSS 11.19 11.19 x 10
MPN:
MPX1D1235L4R7
Zmiana ceny:
-0.11% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
11.21
Dławik: drutowy; SMD; 4,7uH; Ipracy: 10,9A; R: 16,4mΩ; ±20%