SC-05-100J
TME
SC-05-100J RSS 17.13 17.13 13.93 + VAT
MPN:
SC-05-100J
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.65% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
17.02
Ilość [ x szt]: 10+ 30+ 60+ 90+ 120+ 180+ 270+
Dławik: drutowy; THT; 10,5mH; R: 100mΩ; SC; 5A; 250VAC; -25÷120°C