SC-05-100JV
TME
SC-05-100JV RSS 19.88 19.88 x 40
MPN:
SC-05-100JV
Minimalne zamówienie:
40 szt.
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.93% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
19.31
Ilość [ x szt]: 80+ 120+ 160+ 280+
Dławik: drutowy; THT; 15mH; R: 100mΩ; SC; 5A; 250VAC; -25÷120°C