SSR21NV-M031900
TME
SSR21NV-M031900 RSS 9.62 9.62 7.82 + VAT
MPN:
SSR21NV-M031900
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.21% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
9.64
Ilość [ x szt]: 90+ 180+ 270+ 540+
Dławik: drutowy; THT; 190mH; 300mA; R: 2,9Ω; 250VAC; -25÷120°C