SSR21NH-M031900
TME
SSR21NH-M031900 RSS 9.58 9.58 7.79 + VAT
MPN:
SSR21NH-M031900
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.35% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
9.36
Ilość [ x szt]: 60+ 120+ 300+
Dławik: drutowy; THT; 190mH; 300mA; R: 2,9Ω; 250VAC; -25÷120°C