SHBC24W-2R1B0065V
TME
SHBC24W-2R1B0065V RSS 65.37 65.37 x 18
MPN:
SHBC24W-2R1B0065V
Minimalne zamówienie:
18 szt.
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.63% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
64.97
Ilość [ x szt]: 54+
Dławik: drutowy; THT; 65uH; 30A; R: 6,2mΩ; -40÷125°C